Bloghttp://stepanovicova.blog.sme.sk/rssblog.sme.skblog@sme.skskPrvá (stepanovicova)Tue, 23 May 2017 20:55:45 +0200https://stepanovicova.blog.sme.sk/c/455708/prva.html?ref=rssAko z romantického filmu (stepanovicova)  Thu, 13 Apr 2017 18:31:22 +0200https://stepanovicova.blog.sme.sk/c/452401/ako-z-romantickeho-filmu.html?ref=rssObeť energetického upíra (stepanovicova)Wed, 29 Mar 2017 21:31:43 +0200https://stepanovicova.blog.sme.sk/c/450985/obet-energetickeho-upira.html?ref=rssPrišiel mi do života ako víchor (stepanovicova)Tue, 14 Feb 2017 19:14:46 +0100https://stepanovicova.blog.sme.sk/c/447382/prisiel-mi-do-zivota-ako-vichor.html?ref=rssAko sa Soni a Karin cesty rozišli, alebo koniec nekonečného priateľstva (stepanovicova)  Tue, 31 Jan 2017 12:30:27 +0100https://stepanovicova.blog.sme.sk/c/446020/ako-sa-soni-a-karin-cesty-rozisli-alebo-koniec-nekonecneho-priatelstva.html?ref=rssZbohom rok 2016 (Prehľad NAJzásadnejších udalostí) (stepanovicova)Sat, 31 Dec 2016 11:40:20 +0100https://stepanovicova.blog.sme.sk/c/443087/zbohom-rok-2016-prehlad-najzasadnejsich-udalosti.html?ref=rssJe falošné priateľstvo lepšie ako žiadne? (stepanovicova)Mon, 12 Dec 2016 21:45:13 +0100https://stepanovicova.blog.sme.sk/c/441683/je-falosne-priatelstvo-lepsie-ako-ziadne.html?ref=rssJesenné vytriezvenie (stepanovicova)Thu, 20 Oct 2016 20:52:41 +0200https://stepanovicova.blog.sme.sk/c/436314/jesenne-vytriezvenie.html?ref=rssTýždeň bez najznámejšej sociálnej siete súčasnosti (stepanovicova)  Mon, 22 Aug 2016 17:41:18 +0200https://stepanovicova.blog.sme.sk/c/431164/tyzden-bez-najznamejsej-socialnej-siete-sucasnosti.html?ref=rssStretnutie pri kofole (stepanovicova)  Sat, 23 Jul 2016 22:14:28 +0200https://stepanovicova.blog.sme.sk/c/429120/stretnutie-pri-kofole.html?ref=rssPrvých deväťdesiatšesť hodín mojej dospelosti (stepanovicova)  Sun, 26 Jun 2016 18:49:36 +0200https://stepanovicova.blog.sme.sk/c/426950/prvych-devatdesiatsest-hodin-mojej-dospelosti.html?ref=rssBlízko smrti (stepanovicova)  Wed, 08 Jun 2016 18:46:59 +0200https://stepanovicova.blog.sme.sk/c/423478/blizko-smrti.html?ref=rssChýbajú nám základy slušného správania (stepanovicova)  Tue, 03 May 2016 17:10:14 +0200https://stepanovicova.blog.sme.sk/c/417103/chybaju-nam-zaklady-slusneho-spravania.html?ref=rssNikdy nepodceňujte malé množstvo snehu na chodníku, pretože Vám môže zmeniť život. (stepanovicova)  Sat, 12 Mar 2016 22:50:00 +0100https://stepanovicova.blog.sme.sk/c/407711/nikdy-nepodcenujte-male-mnozstvo-snehu-na-chodniku-pretoze-vam-moze-zmenit-zivot.html?ref=rssŠťastie skryté v maličkostiach. (stepanovicova)  Tue, 16 Feb 2016 05:46:10 +0100https://stepanovicova.blog.sme.sk/c/402734/stastie-skryte-v-malickostiach.html?ref=rss